Stanozolol

Stanozolol (Winstrol) np od Malay Tiger lub Platinium Labs jest anabolicznym sterydem pochodzącym od dihydrotestosteronu (DHT). Jest dostępny w postaci doustnej jak i iniekcyjnej, czyli do wstrzykiwań. Stanozolol jest uniwersalnym sterydem anabolicznym, który nadaje się zarówno do masy jaki i fazy definicji mięśnia.

Niemniej jednak większość kulturystów i sportowców zazwyczaj stosuje stanozolol (winstrol) do wstrzykiwań w okresie kształtowania masy, co powoduje zwiększenia masy mięśniowej bez nadmiernego zatrzymywania wody, co z kolei przynosi miękki wygląd mięśni. Stanozolol wbrew powszechnym opiniom nie przyspiesza spalania tłuszczu a powoduje bardzo silne wysuszenie „z wody” dzięki czemu są mu przypisywane możliwości spalania tłuszczu.

Właśnie dzięki powyższym właściwościom jest szczególnie popularny w kulturystyce oraz różnych sportach wytrzymałościowych.

Dawka dla początkujących to 50mg każdego dnia, średnio oraz mocno zaawansowani zawodnicy używają nawet do 100mg. Nawiązując do ostatnich badań Stanozolol może być wykryty w organizmie przez 120 dni nawet do pół roku.

W celu jeszcze lepszego wykorzystania substancji Stanozolol zalecane jest podanie dawki substancji z Sustanon-250, Metaxon-10, Metaxon MIX, Decanol-200 i Propionate-100.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5